O značce

NEJSME "JEN" OBROUČKA

FIDELZI - BRÝLE PROTI MODRÉMU SVĚTLU

 

Obrázek1          

Naše vize vytvořit brýle, které by (zajistily by odvrácení modrého světla ) blokovaly modré světlo a ušetřily nás od bolesti očí a hlavy, se najednou začala stávat skutečností. Stačila pouhá myšlenka, které jsme se ujali, a rozhodli se tak pro Vás věnovat většinu našeho času do jejího vývoje.

Jakožto mileniálové a workoholici potřebujeme tyto brýle na denní bázi. Do obrazovky koukáme více, než je zdrávo, proto se vyplatí investovat do svého zdraví a zakoupit brýle s filtrem modrého světla.  Ještě nemáte brýle s filtrem modrého světla? Tyto brýle používá velké množství freelancerů pro práci s počítačem či mobilním telefonem. Ve večerních hodinách nás toto světlo velice ovlivňuje a zhoršuje kvalitu spánku. Zatočte proto s modrým světlem jednou pro vždy a objednejte si naše brýle.

   

 

 

 

 

Kromě příjemnější práce u obrazovek také získáte módní doplněk, ve kterém můžete bez problému celý den pracovat, a určitě Vám je nejeden kolega pochválí! Brýle značky Fidelzi jsou bezpochyby jedny z těch, které se snaží také dobře vypadat. Spojili jsme proto příjemné s užitečným a skloubili módu s potřebou každého z nás!

Protože také myslíme na udržitelnost a snažíme se maximálně minimalizovat náš dopad na planetu, používáme materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Materiál brýlí je proto více než 40% z recyklovaného plastu.

Zajistili jsme pro Vás kvalitu, za kterou ručíme, a bude v našich silách vytvářet stále nové a nové inovace pro Váš klid a potřebný komfort pro Vaše oči.

    
  Obrázek3  

 

 

Zpět do obchodu