Jak nakupovat

Balíky odesíláme přes dopravce Zásilkovna. Balíky by Vám měly být doručeny do 3 dnů od objednání. V okamžiku expedice zásilky Vám na e-mail doručí přepravní společnost údaje ke sledování zásilky a také předběžný termín doručení. Je důležité uvést správné telefonní číslo emailovou adresu!

Prosíme Vás o zkontrolování stavu obalu při přebírání zásilky. Pokud zásilka vykazuje vady, rozbalte ji pouze v přítomnosti dopravce. V případě jakýchkoli pochybností odmítněte zásilku převzít a ihned nás informujte, abychom se domluvili ohledně dalšího postupu.

Pokud zásilku převezmete a zjistíte poškození, či ztrátu obsahu později, nemůžeme již vstoupit do případného reklamačního řízení mezi Vámi a doručovací společností. Na pozdější reklamace nemůžeme brát zřetel.

Neoblíbenějším způsobem platby je platba kartou online. S pomocí platební brány proběhne transakce proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den.

Častým způsobem platby je také platba na dobírku. Peníze za zboží platíte až při převzetí zboží poštovnímu doručovateli (kurýrovi) nebo v místě odběru zásilky. 

Věříme, že vše proběhne v pořádku a vy budete s našimi produkty spokojeni. V případě jakýkoliv dotazů nás kdykoliv kontaktujte zde.

Zpět do obchodu