GREY

Brýle, které Vám pomohou se spánkem a odstraní bolest z modrého světla. Díky čočkám s filtrem zablokují (odrazí) brýle více než 40% modrého světla vycházejícího z Vašich zařízení…

Skladem
Kód: 2
1 290 Kč –38 % 790 Kč
3E249A9D 0410 4D60 8581 DFE485F72527
Novinka
1 290 Kč –38 %
bryle
Originální obroučky
6 různých druhů barev
Příslušenství
Příslušenství
Obal a hadřík ZDARMA v balení
Udržitelný materiál
Udržitelný materiál
40% z recyklovaných materiálů

Jakožto mileniálové a workoholici potřebujeme tyto brýle na denní bázi. Do obrazovky koukáme více, než je zdrávo, proto se vyplatí investovat do svého zdraví a zakoupit brýle s filtrem modrého světla.  Ještě nemáte brýle s filtrem modrého světla? Tyto brýle používá velké množství freelancerů pro práci s počítačem či mobilním telefonem. Ve večerních hodinách nás toto světlo velice ovlivňuje a zhoršuje kvalitu spánku. Zatočte proto s modrým světlem jednou pro vždy a objednejte si naše brýle.

Kromě příjemnější práce u obrazovek také získáte módní doplněk, ve kterém můžete bez problému celý den pracovat, a určitě Vám je nejeden kolega pochválí! Brýle značky Fidelzi jsou bezpochyby jedny z těch, které se snaží také dobře vypadat. Spojili jsme proto příjemné s užitečným a skloubili módu s potřebou každého z nás!

Protože také myslíme na udržitelnost a snažíme se maximálně minimalizovat náš dopad na planetu, používáme materiály, které jsou šetrné k životnímu prostředí. Materiál brýlí je proto více než 40% z recyklovaného plastu.

VELIKOST_FIDELZI

Zpět do obchodu